O Nás

Vítam Vás v našom Vlasovom Štúdiu!

Vítam Vás na stránkach vlasového štúdia Miluj svoje vlasy. Naše štúdio sa nachádza v Žiari nad Hronom na ulici SNP 94 (bývalý dom služieb). Dbáme o to, aby naše vlasové štúdio bolo miestom, kde každý zákazník dostane presne to, čo si praje. Ku každému klientovi pristupujeme najlepšie ako vieme, individuálny prístup a súkromie pri starostlivosti o vašu korunu krásy je u nás samozrejmosťou.

Okrem profesionálnych kaderníckych služieb Vám ponúkame odborné poradenstvo v oblasti starostlivosti o vlasy či vlasovej kozmetiky. Radi Vám odporučíme, ktoré vlasové produkty sú vhodné presne pre Váš typ vlasov. Snažíme sa o to, aby boli účesy šité na mieru, podľa vašich predstáv. Ako novinku ponúkame možnosť zveriť sa do našich rúk a prejsť celkovou zmenou Vášho aktuálneho imidžu. Odborne a kvalitne odvedená práca spojená s exkluzívnou vlasovou kozmetikou WELLA Professional zaručuje kvalitný výsledok a tým samozrejme aj spokojnosť našich zákazníkov. Dobrá komunikácia medzi zákazníkom a kaderníkom je určite základ úspechu. My komunikujeme radi a preto sa už tešíme na Vašu návštevu.

 Venovať a starať sa o Vás bude kaderníčka, štylistka a coloristka Radka Paučová.

Radka Paučová je vyučená v odbore kaderníctva a vlasovej kozmetiky, čo je zárukou odborného prístupu k Vám a Vašim vlasom.