Vaše názory

Čo o nás povedali

Som hrdá na svoju prácu a na kadernícke výsledky, mojim hlavným cieľom je poskytnúť zákazníkom to čo skutočne potrebujú. Spokojnosť zakazníka je moja najväčšia odmena. V následujúcich názoroch môžete vidieť ako moji zákazníci vidia moje služby.


Kadernícky salón navštevujem pravidelne a veľmi rada sa nechám plne zveriť do rúk odborníčky. Prostredie je velmi príjemne a vkusne zariadené. Nedávno som sa vydavala a o tom, do koho rúk by som sa zverila, som ani nezaváhala. Aj svadobný učes bol geniálny a ani na sekundu som tento výber neolutovala. Vrelo všetkym odporúcam!
ZuzanaVeľmi príjemné, čisté prostredie a mladá, šikovná kaderníčka. Rada sa sem každý mesiac vraciam na farbenie, pretože tu vždy aspoň na chvíľku vypnem a zrelaxujem. Odporúčam vyskúšať..
SandraOceňujem flexibilitu a možnosť rýchlej objednávky. Niekedy sa mi podarí ísť na vlasy ešte v ten istý deň, preto odporúčam všetkým uponáhlaným ženám.
JanaNikdy som nevedela čo so svojim účesom, lebo moje vlasy boli dlhé ale žial riedke. Pri prvej návšteve som si nechala poradiť od kaderníčky Radky a teraz som konečne spokojná. Síce mám teraz vlasy kratšie, no lahšie sa upravujú a majú vačší objem. Neváhajte a nechajte si určite poradiť ako ja a budete určite spokojné.
MichaelaMoja osobná skúsenosť s týmto salónom je veľmi pozitívna. Pri prvej návšteve boli moje vlasy zničené kvôli farbeniu, ktoré som roky robievala sama doma. Nechala som si zafarbiť vlasy v salóne profesionálnou farbou, trošičku sme ich podstrihli a teraz sú moje vlasy konečne pekné a zdravé. Ďakujem kaderníčke a salón môžem len odporúčať.
DominikaTento salón navštevujem už štvrtý rok a po každej návšteve odchádzam ako nový človek. Mám rada zmeny, preto sa vždy zverím do rúk kaderníčky a poviem že nech niečo vymyslí. A ona vždy aj niečo nové na mojej hlave vytvorí. Som naozaj spokojná, preto odporúčam každému.
MonikaTento salón v Žiari navštevujem pri každej mojej návšteve na Slovensko. Veľmi rada sa sem vraciam, pretože kaderníčka je veľmi ochotná a vždy mi dá moje zanedbané vlasy do poriadku. Vždy odchádzam spokojná a všetci mi môj nový účes chvália.
MajkaKu kaderníčke Radke chodím už od začiatku, pretože si celú našu rodinu získala ochotou prispôsobiť sa nám a samozrejme nám vždy vyčarí na hlavách krásne účesy. Oceňujem hlavne to, že ja ako mamička na materskej dovolenke nesledujem žiadne trendy, tak vždy od Radky dostanem informácie aj na túto tému.
Andrea