Služby

Ponúkame Vám najvyššiu kvalitu
ponúkaných služieb

DÁMSKE, PÁNSKE A DETSKÉ STRIHANIE

Máte doma problém pri každodennej úprave svojho účesu? Prestal Vás už baviť aktuálny imidž alebo máte chuť na niečo nové? Postaráme sa o to, aby Vaše vlasy dostali to, čo si zaslúžia. Odporučíme Vám nový, prepracovaný, jedinečný strih zodpovedajúci typu vašej tváre a spoločne vyberieme farebný odtieň a ďalšie úpravy, ktoré dopomôžu k Vášmu novému imidžu.

 

FARBENIE A COLORISTIKA VLASOV

Farbenie vlasov, to je naozaj veľká veda, preto sa odovzdávajte naozaj do rúk odborníkov, aby ste neskôr neoľutovali svoj prípadný pokus u Vás doma. Následky vedia byť naozaj katastrofálne a môžu Vám znepríjemniť život. Vieme Vám ponúknuť naozaj bohatú paletu farieb, či už pôjde o úplnú zmenu farebného odtieňa, alebo len o doladenie jestvujúceho a dodanie lesku do vlasov. Pre profesionálne účinky farieb používame kvalitný prístroj Klimazon Millenium, ktorý urýchľuje pôsobenie farby na vlasoch a ďalej napomáha prenikaniu farby do vlasov. Klienti si ho nevedia vynachváliť hlavne v zimných mesiacoch, lebo pri pôsobení príjemne hreje.

MELÍROVANIE VLASOV

Melírovanie a vytváranie farebných efektov vo vlasoch je stále veľkým trendom a patrí k žiadaným službám. Dnes už máme k dispozícii mnoho kvalitných melírovacích prípravkov, ktoré dávajú vlasom nové rozmery. Doteraz bolo trendom používanie alobalových alebo hliníkových fólií, ale teraz je na trhu úplná novinka. S týmto revolučným prípravkom dokážeme vytvárať rôzne farebné variácie a prelínanie farebných odtieňov vo vlasoch bez použitia alobalov. Tento spôsob sa používa aj na trend obré, ktorý je momentálne veľmi populárny. Táto metóda je originálna, pretože umožňuje použitie viacerých farieb, ktoré sa prelínajú a tým vytvárajú pútavý záverečný efekt.

 

REGENERÁCIA VLASOV

Ponúkame Vám kvalitné ošetrenie a regeneráciu vlasov, ktoré pomáha vlasy uhladiť, obnoviť ich kvalitu, pomocou masiek a prípravkov, ktoré vyživujú a posilňujú vlasy do hĺbky. Ošetrenie je vhodné pre všetky typy vlasov (prirodzené, melírované, farbené a akokoľvek poškodené bez známky vitality).

 

SPOLOČENSKÉ A SVADOBNÉ ÚČESY

Výnimočné príležitosti si zaslúžia výnimočné účesy. Každý rok prichádzajú do módy nové trendy a nahrádzajú tie predchádzajúce. Od výnimočnej príležitosti žena očakáva však niečo viac, nech už ide o akúkoľvek udalosť. Chce sa páčiť a byť výnimočná! Naše štúdio svojim klientom rozumie a vždy sa snaží splniť ich sen o výnimočnosti a krásnom účese. S použitím správnych technologických postupov a s dávkou zručnosti je vytvorenie spoločenského účesu možné už vo veľmi krátkom čase.

 

PREDAJ VLASOVEJ KOZMETIKY PRE ŽENY AJ MUŽOV

Naše štúdio ponúka vlasovú stylingovú kozmetiku od profesionálnej značky Wella Professional. Stylingové prípravky ponúkajú neobmedzené možnosti, nekonečnú kreativitu, ale aj ošetrenie poškodených vlasov. Po konzultácii Vám vieme odporučiť najkvalitnejšie prípravky, založené na najnovších technológiách.

 

MASÁŽ POKOŽKY HLAVY

Masáž hlavy priaznivo pôsobí na zdravý rast vlasov a na celkové uvoľnenie a prekrvenie organizmu. Masírovaním sa zvyšuje prúdenie krvi v kožnom tkanive a uvoľňuje sa svalové napätie v koži a zaručene je to príjemný pocit osvieženia po náročnom dni v práci. Masáž hlavy je ako čerešnička na torte pri celkovej premene vášho imidžu.